Asigura-ti viitorul prin munca in strainatate! Satu Mare Anunturi 131414

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Satu Mare (Romania) / (alege oras)
Anterior Urmator
ASIGURA-TI Viitorul Prin Munca In Strainatate!
Satu Mare

Anunturi ASIGURA-TI  Viitorul Prin Munca In Strainatate! - 0
(1 Imagini)

[Anunt Expirat] Esti o persoana dinamica cu bune abilitati de lucru in echipa?Daca ai experienta sau calificare in Domeniul Constructiilor, poti opta pentru un loc de munca in Austria Exita posibilitatea de a lucra cu contract individual de munca cu program si salariu fix de 1500/euro, sau doritorii, pot face ore suplimentare Angajatorul asigura cazare si 3 mese pe/zi, pentru informatii si programari ne puteti contacta la numerele: 0729794275 / 0754901670

Raporteaza Pagina
munca   strainatate   constructii   germania

 Trimite la prieteni

Alte anunturi de angajariofertestrainatate

 Operatori pentru Asamblare jucarii Austria Operatori pentru Asamblare jucarii Austria Fundulea
Suntem in cautare de persoane cu indemanare pentru confectionare
 In 2014 Germania Vine cu Noi Posturi pentru Soferi In 2014 Germania Vine cu Noi Posturi pentru Soferi Buftea
Firma din Germania ofera locuri de munca pentru soferi categoria
Zugravi, finisori calificati/necalficati Germania Bistrita
Cautam persoane serioase si harnice cu experienta sau calificare

anunturi /

Ajutor de bucatar/bucatareasa Satu Mare
Te pasioneaza domeniul gastronomic si iti doresti un loc de munca
Taietori de lemne Satu Mare
Cautam muncitori necalificati pentru munca in Germania. Se cauta
 Constructii in Italia Constructii in Italia Satu Mare
Recrutam personal calificat in constructii zidar, faiantar , cunoscatori
Ai nevoie urgent de un Job ? Satu Mare
Promedica24 angajeaza cu contract legal de colaborare in domeniul
Locuri de munca in fabrica Germania Satu Mare
Nu cunosti limba germana, dar iti doresti un loc de munca sigur

Adauga anunt gratuit
1500 EUR
Contacteaza vanzatorul
0729794275
Satu Mare
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare